Резолюція Форуму молоді України „МОЛОДІЖНА ВАРТА” Друкувати
Написав Administrator   
Четвер, 27 вересня 2007 14:13

Ми, учасники Форуму молоді України „МОЛОДІЖНА ВАРТА”, що зібралися за кілька днів до закінчення позачергових виборів до Верховної Ради України, звертаємося до молоді України та Верховної Ради наступного скликання.

Зокрема, ми звертаємося до усіх молодих людей активізувати діяльність всіх самоврядних форм роботи, від діяльності органів самоврядування до функціонування консультативно-дорадчих органів при місцевій та центральній владі!

Ми виставляємо свої вимоги до Верховної Ради України наступного скликання:

- вимагаємо від усіх політичних сил, що подолають 3% бар’єр неухильного дотримання свої передвиборчих програм, зобов’язань та обіцянок, що були дані з розрахунку отримати 30 вересня 2007 року підтримку молодих виборців!

- вимагаємо, щоб у наступному парламенті, незалежно від його партійного складу, комітет з питань молодіжної політики очолила молода особа, представник молодіжного громадського середовища!

- вимагаємо від парламенту VI скликання до кінця 2008-го року законодавчо врегулювати діяльність органів студентського самоврядування прийнявши зміни до Закону України „Про вищу освіту” та окремий Закон „Про студентське самоврядування”;

- вимагаємо реформування системи реалізації державної молодіжної політики та залучення до її втілення молодіжного громадського руху!

Ми проголошуємо свої серйозній наміри домогтися від партій та блоків, що сформують наступний парламент виконання всіх виголошених обіцянок перед молоддю і для цього вже зараз ініціюємо створення громадянської кампанії „МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за Вами спостерігає!”, що стартує офіційно з проголошенням даної резолюції, та яка передбачатиме моніторингові, контролюючі та мобілізаційні функції.

Кожна організація, орган самоврядування, молодий активіст може долучитися до кампанії „МОЛОДІЖНА ВАРТА” шляхом підписання резолюції!


Учасники форуму,

всього 70 чол.

27 вересня 2007 року

м.КиївОстаннє оновлення ( Субота, 21 лютого 2009 14:16 )